Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Něco na úvod...

15. února 2011 v 17:02 | Liss |  Strážci času
Sč vyvolený
Strážci Času je trilogie australské spisovatelky Marianne Curley. Mě osobně se líbila moc, moc, moc a mrzí mě, že ji autorka utla tak brzy, jsem totiž příznivce knížek s milionem pokračování. Narazila jsem na několik moc pěkných blogů, které uveřejňovaly povídky navazující na děj Strážců, tak jsem si řekla, že nezůstanu pozadu.

Doporučuji všem přečíst. Nebudu psát, o čem knížka byla, protože bych tu byla do zítřka. Prosím jen ty, kteří již měli to štěstí a tuto trilogii četli, aby se mrkli na moji povídku, která ovšem dějově nenavazuje, stala se už dřív. Je to můj osobní pohled, můžete mít jiný názor. Pokud máte, byla bych ráda, kdybyste mi ho napsali.

Budu se snažit nezklamat! =D
Sč TemnotaSč Klíč
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama