Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Srpen 2011

Název

9. srpna 2011 v 20:32 | Liss |  Zrádce krve (Patrick a Bell)
Takže v prvé řadě bych vám chtěla oznámit, že jsem naživu a že se mě a mých blábolů jen tak snadno nezbavíte. Zadruhé se s potěšením zmiňuji o nové kapitole, na které se pracuje, i když Patrick už mi leze krkem :D. A za třetí ta nejdůležitější informace.
Prosila bych všechny, kdo aaspoň trochu čtou moji povídku, aby se zapojili a pomohli, protože já nevím, jak dál. Přece jen už tuhle povídku píšu docela dlouho a chtěla bych aby měla, jako každá pořádná povídka či kniha, svůj název.
Takže prosím, pište co nejvíc návrhů, ať už jakkoli šílených. Nebojte se, fantazii se meze nekladou. U příští kapitoly se eventuálně objeví anketa, va které budete moct vybrat nejlepší návrh.
Předem děkuju za pomoc.