Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Duben 2012

20. kapitola

23. dubna 2012 v 19:15 | Liss |  Zrádce krve (Patrick a Bell)
Já vím, dlouho jsem tu nebyla, ale tentokrát mám i výmluvu/omluvu (nehodící se škrtněte.)Znáte ten pocit, když se ponoříte do knížky, která vás strašně baví, a víte, že byste měli dělat něco jinýho, ale kašlete na to, protože není nic jiného než tak knížka, která vás drapla do svých spárů. Jo, tak to se teď stalo mě. Nekecám, jednou jsem se vzbudila z tranzu a zjistila, že jsem zapomněla na tři úkoly, na které jsem přišla, když jsem hledala čtvrtý, o kterém jsem věděla.
Ale už dost keců, tady máte 20. kapitolu, která se mi psala strašně špatně, ale doufám, že teď už to půjde líp.

Kapitola 5.

13. dubna 2012 v 21:19 | Liss |  Zlo nikdy nekončí
Mám pocit, že je docela škoda, že ZNN evidentně nikdo nečte, protože si myslím, že je to něco vážně dobrýho.

Čmárám

5. dubna 2012 v 20:14 | Liss |  Obrázky
Byla jsem nemocná, takže s povídkama jsem nehnula. Ale našla jsem jeden obrázek a dneska, když jsem se nudila, jsem vytvořila další "veledílo."