Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Červenec 2012

Pravda o smrti Karla IV.

31. července 2012 v 10:01 | Liss |  jednodílné povídky bez bližšího určení
Druhá povídka z táborové dílničky. Možná jsem zmínila, že jsem byla na anglickém táboře (nerada říkám english camp, protože to ve mně evokuje americké střední školy.) Dostali jsme do skupinky několik časopisů a měli jsme vystřihnout šest libovolných obrázků. teprve když jsme je měli vystřižené nám bylo řečeno, že podle nich máme sepsat příběh. Naše skupina měla vystřiženo následující: Karel IV., dýně, lednička, kečup, hranolky a reklamu na Pepsi, kde jsou čtyři fotbalisti. A tady je výsledek. (Přeloženo do češtiny)

Příběh Deštníků + plavidlo

29. července 2012 v 14:52 | Liss |  jednodílné povídky bez bližšího určení
Omlouvám se za kratší nepřítomnost, byla jsem na táboře a můj inteligentní mobil není schopen chytit wifinu. Jako omluvu pro vás mám příběh, který jsme vymysleli právě na táboře.
Byli jsme rozlosováni do šesti skupin a měli jsme vymyslet název týmu, nějakou básničku, kde zmíníme všechny členy a nakreslit plavidlo. Zůstali jsme asi čtyři a při vymýšlení si užili spoustu srandy. Název Deštníci byl téměř povinný. A plavidlo?...

Fotky z Dílny

18. července 2012 v 18:42 | Liss |  Obrázky
Jako omluvu za svoji nepřítomnost v minulém týdnu vám přináším několik vybraných fotografií z Letní fotografické dílny, kde jsem byla. Přidávám pouze nejlepší upravené fotky.

Bouřky aneb Když se bohové zlobí

2. července 2012 v 13:39 | Liss |  Moje myšlenky a zážitky
Jako reakci na včerejší bouřky, které se prohnaly přes Olomouc, jsem napsala tenhle článek. Omluvte prosím mé značně pohanské myšlení, ale, i když je to možná smutné, o pohanských bozích toho vím daleko víc než o Bibli.