Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Leden 2013

Clove´s eyes

26. ledna 2013 v 15:35 | Liss |  Hunger games
Další z mých fanfiction povídek v angličtině. Opět se jedná o Clato povídku, protože ti dva jsou jednoduše... ňuuu. :) Opět z pohledu Cata. Doufám, že se bude líbit. :)

Sirotek (Orphan)

19. ledna 2013 v 12:30 | Liss |  Filmy, které se mě dotkly
Výborně. Takže právě jsem se rozhodla založit tuhle rubriku, abych vám ukázala filmy, které mi z nějakého důvodu utkvěly v paměti. (Už jsem sem zařadila článek o filmu Náš vůdce, takže kdo nezná, pročíst :D) Teď bych vás chtěla seznámit s filmem Sirotek.

I loved you.

11. ledna 2013 v 18:27 | Liss |  Hunger games
Zdravím! Takže, a´t už to číst chcete nebo ne, nechci, aby to vypadalo, že se učím nebo spím :D Takže první FF v angličtině. jedná se o Hunger games.
myslím, že tady jsem se ještě nezmínila... takže, nic proti Katniss a Peetovi, jsou sladcí a všechno. Finnick a Annie jsou roztomilí a stvořeni jeden pro druhého. Ale - neberte mě špatně, jsem nemocná, trpím vážnou psychickou poruchou zvanou vždyckysezamilujedozáporáka,nesnášíhlavníhrdiny, kterou jsem právě vymyslela - pro mě jsou nejvíc nejsladší páreček celé série Cato a Clove (nebo česky Kordeta. ta česká verze zní drsněji, ale Clove se lépe hodí ke Catovi.) nevím, jestli to ještě někoho z vás překvapuje. Ale nevadí. Takže, tahle povídka je jejich, Catova perspektiva.
PS, ten obrázek jsem sesmolila sama. moc mi nenadávejte, malování není tak jednoduché, jak vypadá! :D

Šťastný nový rok. (Brzo, já vím.)

8. ledna 2013 v 13:59 | Liss |  Obrázky
Strašně moc se všem omlouvám, že nejsem nic nenapsala a tentokrát mám i vysvětlení. Dala jsem se na psaní fanfiction v angličtině. Ano, čtete dobře, zbláznila jsem se. :D Takže mám pro vás otázku: Je zde někdo, kdo by je chtěl vidět, i když jsou v angličtině? Upozorňuju, že překládat je rozhodně neplánuju.
Jinak vám všem přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku a mějte se pěkně.
Ať vás vždy doprovází štěstěna. :)
A teď ještě obrázek, ať neumřete nudou.