Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Prosinec 2013

Nový začátek, taky začátek

13. prosince 2013 v 18:49 | Liss, která si tímto oficiálně mění jméno na poněkud dospěleji znějící Ellstra |  veřejný sdělovací prostředek =D
Wow, ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy psala článek na blog. Nevím, co se stalo, že jsem jednoho dne zmizela, ale dneska jsem tak přemýšlela nad tím, co budu dělat, a nějak jsem zavítala zpátky sem, na místo, které mi bylo dva roky věrným společníkem. Něco se od té doby změnilo, něco zůstalo a já se nechci moc nimrat v tom, co mě vedlo k tomu přestat s blogem. Vím jen to, že se chci vrátit, protože mi chybí psaní vlastních povídek, recenzí na knížky, filmy a seriály a možnost vyjádřit se v češtině, protože během posledního roku jsem na internetu přežívala hlavně v angličtině (fanfiction.net, deviantART, různé facebookové fanstránky...). Stalo se toho poměrně dost a já budu velice ráda, když se mi podaří obnovit tenhle blog.
Pravděpodobně se pokusím ho v nejbližší době oživit, hlavně ohlédnutím za tím, co jsem za ten téměř celý rok bez blogu udělala, dokázala a vytvořila. Doufám, že se vám tu bude líbit.
-Ellstra