Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Duben 2014

Kdybych mohla vzlétnout...

12. dubna 2014 v 23:51 | Ellstra |  Obrázky
K tématu Město v oblacích nemám moc co dodat. Jenom jsem si vzpomněla na tuhle fotku, kterou jsem pořídila na loňské dovolené, a řekla si, že vám ji ukážu. Můžete na ní vidět panorama Salzburgu, což je jedno z nejkrásnějších měst, které jsem měla tu možnost navštívit. Město má svoji atmosféru, kterou vám nedokážu popsat, ale kdyby se vám nakytla šance Salzburg vidět, rozhodně neváhejte.
Fotka je pořízena z blízkého kopce, na který se dá pohodlně dostat lanovkou a je z něj úžasný výhled nejen na město.

Můj první výlet mezi hvězdy

5. dubna 2014 v 19:00 | Ellstra |  Moje myšlenky a zážitky
Přemýšlela jsem, co přesně napsat na toto téma. Pojednání o mimozemšťanech bych samozřejmě napsat mohla, ale nakonec jsem se rozhodla vám vylíčit příběh; událost, která můj život poměrně zásadně změnila. Nemyslete si, nejedná se o nic závažného; vedu naprosto normální - někteří dokonce říkají nudný - život středoškolačky s převážně samými jedničkami a hromadou knížek. Ale stejně, ono červnové odpoledně mě poznamenalo na minimálně půl roku.

Dáma s deštníkem

1. dubna 2014 v 7:15 | Ellstra |  Obrázky
Tak nějak jsem nevěděla, co dělat ve volném čase mezi sledováním Star Treku a odchodem do kroužku, tak jsem si trochu začmárala a zacákala to vodou. Čekala jsem, že to dopadne hůř. :D