Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Filmy, které se mě dotkly

Sirotek (Orphan)

19. ledna 2013 v 12:30 | Liss
Výborně. Takže právě jsem se rozhodla založit tuhle rubriku, abych vám ukázala filmy, které mi z nějakého důvodu utkvěly v paměti. (Už jsem sem zařadila článek o filmu Náš vůdce, takže kdo nezná, pročíst :D) Teď bych vás chtěla seznámit s filmem Sirotek.

Die Welle (Náš vůdce)

13. června 2012 v 21:00 | Liss
Nedávno jsme se v češtině dívali na film Náš vůdce (v originále Die Welle - vlna). Naprosto mě to uchvátilo, ten film byl tak reálný, že z toho běhal mráz po zádech. Říkala jsem si, že by byla škoda se o tom s někým podělit, protože to není nějak profláknutý film, což je škoda, protože by si rozhodně zasloužil, aby ho vidělo co nejvíc lidí. Bacha, asi jsem se rozepsala víc.
 
 

Reklama