Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Knížky, bez kterých bych nebyla takový knihomol :D

Nebe nezná vyvolených

30. srpna 2012 v 19:46 | Liss
V tomto článku vám chci sdělit svůj názor na knihu, která mnou hluboce otřásla.

Kruté a bez přetvářky - Hunger Games

3. srpna 2012 v 17:27 | Liss
Fajn, tenhle článek jsem chtěla napsat už před dvěma týdny. Sice to teď nebudu psát v naprostém opojení touhle knihou, ale třeba to bude objektivnější. (Spíš ale ne, protože tohle nejsem schopná popsat bez pořádné dávky hysterie.) Takže konečně se dostávám k podstatě tohoto článku a potom můžete sami posoudit, jak moc při smyslech jsem.

Bolestivě reálný - Odkaz Dračích jezdců

1. května 2012 v 21:25 | Liss
Měsíc a den po vydání posledního dílu této série vám přináším článek, ve kterém se pokusím co nejlépe vystihnout tuto naprosto úžasnou sérii knih.

Plná zvratů - Vampýrská akademie

1. února 2012 v 13:27 | Liss
Tak jsem se k tomu konečně dostala.

Tajemný a neodolatelný - Hraničářův učeň

26. ledna 2012 v 20:31 | Liss
jak jsem slíbila - hlavně teda sobě - přidávám další článek, aby tu nestrašila ta ošklivá 4 v kolonce článků za leden. Vím, že jeden bylo krátké drabble, další dva jen jedna kapitola rozdělená do dvou, protože blog si staví hlavu, a ten poslední jen omluvu a chybé vysvětlení dané situace. takže aspoň... další knížečky, na kterých ulítávám.

Dechberoucí a jednoduše úžasný (jako čokoláda) - Percy Jackson

27. prosince 2011 v 21:00 | Liss
Tak se vám hlásím s další recenzí na knížku!

Neuvěřitelně úžasná - Síla pětice

1. října 2011 v 17:05 | Liss
Dneska nějak postrádám inspiraci, takže jsem se rozhodla, že pohnu s rubrikou o mých oblíbených knížkách. Další z těch nejlepších je série Síla Pětice od Anthonyho Horrowitze. když jsem četla první díl, pocítila jsem na vlastní kůži ten pověstný "mráz běhající po zádech."

Pubertální James Bond - Alex Rider

9. září 2011 v 18:40 | Liss
Hlásím se s další knížní sérií, která mě dokonale dostává. V hodinách ve škole trpím, když nevím, co se stalo a nemůžu číst dál, obíhám dvě budovy knihovny, abych sehnala další díl a předstírám, že se učím, abych mohla číst a nemusela umývat nádobí nebo dělat něco podobně zábavného. Ano, i tohle je část mé bláznivé existence a i k něčemu takovému mě dokáže donutit jediná knížka.

Ta nejdojemnější fantasy - Strážci času.

8. září 2011 v 15:56 | Liss
Takže jsem tady s druhou sérií knih, které otevřu při každé návštěvě knihovny a nahlížím do nich. O Strážcích jsem už jeden článek psala, ale to nevadí, klidně to tu napíšu znovu a aspoň trochu jinak. Tahle knížka u nás bohužel není tak populární, jako jiné fantasy, což mi přijde jako děsná škoda, ale co se dá dělat.

Moje první srdcová záležitost - Harry Potter

8. září 2011 v 15:19 | Liss
Protože jsem dnes přišla ze školy brzo, ale zároveň jsem absolutně bez nápadu na povídky, budu sem teď chvíli přidávat knížky, které mě určitým způsobem ovlivnily nebo zasáhly. Je jich opravdu dost, takže sem určitě nepřibudou jen tak naráz všechny, ale budu se snažit to aktualizovat co nejdřív.
 
 

Reklama