Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Moje myšlenky a zážitky

Můj první výlet mezi hvězdy

5. dubna 2014 v 19:00 | Ellstra
Přemýšlela jsem, co přesně napsat na toto téma. Pojednání o mimozemšťanech bych samozřejmě napsat mohla, ale nakonec jsem se rozhodla vám vylíčit příběh; událost, která můj život poměrně zásadně změnila. Nemyslete si, nejedná se o nic závažného; vedu naprosto normální - někteří dokonce říkají nudný - život středoškolačky s převážně samými jedničkami a hromadou knížek. Ale stejně, ono červnové odpoledně mě poznamenalo na minimálně půl roku.

Všichni jsme jen shluk špatných vlastností

2. února 2013 v 11:04 | Liss
dostali jsme za úkol napsat něco do soutěže Evropa ve škole. Přišlo mi to jako totálně uhozené téma, ale nakonec jsem něco sesmolila. Nevím, jak dalece to splňuje kritéria, ale je mi to jedno. řekněte mi, co si myslíte :)

O chemických vzorcích...

26. října 2012 v 22:30 | Liss
Spolužačce nebylo jasné názvosloví peroxokyselin. Snažila jsem se jí to vysvětlit logicky a normálně, ale fakt to nešlo. tak jsem zcela zoufalá vymyslela tohle. a pochopila! :D Snad se pobavíte.

Dokážete si představit život bez sítí?

20. října 2012 v 10:56 | Liss
zase jsme měli napsat do novin (nesnáším ten projekt, ale pětku dostat nepotřebuju.) a tak aby to tu nebylo úplně mrtvé, dávám vám to sem, i když se mi to teda nelíbí.

Jak se prchá?

6. září 2012 v 20:02 | Liss
Ano, milí přátelé, je to tu zase, jak jste si asi všichni stihli uvědomit. Začala škola a s ní zase ožívá román na pokračování zvaný Historky z naší škol(k)y.

O mém nepořádném způsobu psaní a o tom, co vás děsně omezuje, i když o tom možná ani nevíte.

1. září 2012 v 21:26 | Liss
Rozhodla jsem se - na popud Jannie - napsat článek do projektu ZAS. Jedná se o to, že se blogeři dělí s ostatními o své zkušenosti s psaním. teď se připravte, tohle určitě nebude sofistikovaný článek jako ty ostatní!

Život (ne)jde dál

20. srpna 2012 v 18:57 | Liss
Jedna úvaha.

Náš zvěřinec

9. srpna 2012 v 22:29 | Liss
Konečně nějaké téma týdne, na které můžu něco napsat a nemusím toho sáhodlouze přemýšlet. Nečekejte nic srdceryvného nebo tak, tentokrát jde o nepříliš obtížný článek na oddych. :D

Bouřky aneb Když se bohové zlobí

2. července 2012 v 13:39 | Liss
Jako reakci na včerejší bouřky, které se prohnaly přes Olomouc, jsem napsala tenhle článek. Omluvte prosím mé značně pohanské myšlení, ale, i když je to možná smutné, o pohanských bozích toho vím daleko víc než o Bibli.

Zpověď - 55 otázek a odpovědí o knihách

2. června 2012 v 16:43 | Liss
Na jednom blogu jsem narazila na podobný článek a docela mě to zaujalo. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit taky? Zkopírovala jsem si ty otázky a odpověděla na ně podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
 
 

Reklama
Reklama