Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Oblíbené stránky

Moje oblíbené domény

27. února 2012 v 18:07 | Liss
Rozhodla jsem se, že si taky udělám pořádek v oblíbených odkazech a o každém z nich něco napíšu. Pokud by měl někdo pocit že a) jsem o něm napsala něco, s čím nesouhlasí
b) by tu měl být a není
ozvěte se, pokusím se chybu napravit.

Erin

Je zajímavé sledovat, jak se z blogu jako každého jiného, s jednou nesmělou povídkou, stal fenomén. Jsem nesmírně ráda, že jsem byla u vzniku povídky Ochránce života, která má již třetí díl a autorka se má skvěle k světu a tvoří vesele dál. Nově máte také možnost pokecat si přímo s hrdiny její povídky.
Novinkou je její druhá povídka Volání svobody. Je přesunutá z jejího předchozího blogu.
Naprosto geniální povídka, na které mám potažmo zásluhu i já. Jméno sarkastického a nebojásného Daerona vzniklo poprvé jako reakce na moji výzvu o vytvoření nové postavy ve Zrádci krve. Upozorňuju, že ta povídka opravdu stojí za to.

Ostří moci

Blog založený především kvůli stejnojmenné povídce o čarodějích, sarkastických a jednoduše božských chlapech. Něco takového vás chytne a nepustí, styl psaní je jednoduše dokonalý a postavy skvěle propracované. Jedna hříšná osoba zde občas zveřejňuje i celkem zdařilá kreslířská dílka.

C.V.O.K.

Blog fotografky a pisatelky, kam je vstup jen na vlastní nebezpečí. (A to nebezpečí je značné.) Majitelka blogu je totiž silně psychicky narušená, což nepopírá a v tom spočívá její nebezpečnost. Není to stránka pro příznivce bLoGísQů, protože je to celkem náročné na udržení si zdravého rozumu, ae výsledek stojí za to.

Alva, Iva či jak chce být nazývána

Blog jedné z autorek Ostří moci, na kterém najdete recenze na knihy, povídky pocházející z hodin slohu a - snad brzo - i hodně zajímavě vypadající povídku.

Vicky

Můj nejnovější objev (i když v tomto případě našla spíš ona mě.) Píše ďábelskou rychlostí skvělé a dlouhé kapitoly. Její dvě povídky skutečně vypadají hodně slušně a jsem zvědavá, co z téhle slečny vyleze, ale bojím se, že jejímu vražednému tempu nebudu stačit.

Sardulinka

Blog, kterému mám tu čest dělat hledačku chyb. Její povídka Strážce je skvělá, ale abych řekla pravdu, u mě vede stejně Škola démonů a andělů, která mě svým námětem naprosto uchvátila. Jsem nesmírně ráda, že se k příběhům dostanu jako první. doporučuju důkladně prozkoumat.

Tigris

Stránky mojí krajanky, zveřejňuje své povídky i přepracované pohádky. Rozhodně stojí za návštěvu.

Selené a Lussy

Blog s povídkou pro ty, co mají rádi VA. je to sice úplně jiný příběh, ale prostředí je stejné, postavy stále sympatické; rozhodně to vypadá zajímavě. Postava mladého drzého Dimitrije je neodolatelná.

Secret ladies

Blog dvou autorek se stejnojmennou povídkou, která je naprosto dokonale rozjetá. Je vážně děsivá!

Jannie a Ella

Blog, na který jsem narazila téměř náhodou, ale jsem ráda, že jsem následovala Jannie komentář a ze zvědavosti nakoukla do jejich povídek, protože stojí za to.

Vytvorila

Slečna skrývající se za touhle neosobní přezdívkou vás naprosto ohromí svým příběhem Květy zla, protože je to v mnoha ohledech perfektní práce.

 
 

Reklama