Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

Obrázky

Kdybych mohla vzlétnout...

12. dubna 2014 v 23:51 | Ellstra
K tématu Město v oblacích nemám moc co dodat. Jenom jsem si vzpomněla na tuhle fotku, kterou jsem pořídila na loňské dovolené, a řekla si, že vám ji ukážu. Můžete na ní vidět panorama Salzburgu, což je jedno z nejkrásnějších měst, které jsem měla tu možnost navštívit. Město má svoji atmosféru, kterou vám nedokážu popsat, ale kdyby se vám nakytla šance Salzburg vidět, rozhodně neváhejte.
Fotka je pořízena z blízkého kopce, na který se dá pohodlně dostat lanovkou a je z něj úžasný výhled nejen na město.

Dáma s deštníkem

1. dubna 2014 v 7:15 | Ellstra
Tak nějak jsem nevěděla, co dělat ve volném čase mezi sledováním Star Treku a odchodem do kroužku, tak jsem si trochu začmárala a zacákala to vodou. Čekala jsem, že to dopadne hůř. :D

Car Alexandr

26. března 2014 v 16:17 | Ellstra
Ve čtvrti, kam chodím do výtvarky, kdysi stávala hospoda, kde se k obědu před bitvou u Slavkova sešli ruský car Alexandr a rakouský císař Fantišek. Při příležitosti nějakého sbližování obyvatel města (aneb jak jsem to pochopila já, nucení vesnického chování městským lidem) se rozhodli postavit pivní stan a předstírat, že jsme v roce 1805. naše výtvarná třída měla dodat výzdobu.

In vino veritas

18. února 2014 v 20:08 | Ellstra
Inspirace etiketou vína Chateau Larrivet Haut-Brion.

Domov je tam, kam patří srdce

3. února 2014 v 19:10 | Ellstra
Jsem na dovolené a internet tu je jenom, když svítí slunko (ne, nedělám si srandu, mraky stíní signál), takže tu máte aspoň obrázek, který jsem nedávno dokončila.

Irene Adler

28. ledna 2014 v 6:46 | Ellstra
Chtěla bych se omluvit, protože jsem zase as měsíc nic nenapsala. Tak teď tu máte aspoň obrázek (a další budou následovat, hodlám vás zahltit vším vhodným k publikování, co jsem po dobu své nepřítomnosti nakreslila.)
Jedná se o portrét jedné z postav seriálu Sherlock (ty, z vás, kdo ho znají, budu milovat do smrti, pro ty, kteří ne, bych měla brzo napsat článek), kterou jsem chtěla nakreslit už dlouho, ale pořád jsem se odhodlávala do toho jít s pastelkama, kolorovaný portrét jsem nikdy nekreslila.
Tak doufám, že se líbí.

Šťastný nový rok. (Brzo, já vím.)

8. ledna 2013 v 13:59 | Liss
Strašně moc se všem omlouvám, že nejsem nic nenapsala a tentokrát mám i vysvětlení. Dala jsem se na psaní fanfiction v angličtině. Ano, čtete dobře, zbláznila jsem se. :D Takže mám pro vás otázku: Je zde někdo, kdo by je chtěl vidět, i když jsou v angličtině? Upozorňuju, že překládat je rozhodně neplánuju.
Jinak vám všem přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku a mějte se pěkně.
Ať vás vždy doprovází štěstěna. :)
A teď ještě obrázek, ať neumřete nudou.

Omluva + obrázek

30. listopadu 2012 v 19:52 | Liss
Zdravím všechny zbloudilé duše. Vím, že se tu nic neděje a vážně nechápu, kam mizí všechen ten volný čas, který mám. tak tu pro vás mám aspoň další portrét. Hope you like it.

Dobojováno jest!

11. listopadu 2012 v 18:18 | Liss
Po dlouhotrvajícím boji jsem ten obrázek dokončila. Ale dalo mi to zabrat.

Obrázek z RPG

31. října 2012 v 21:41 | Liss
Já vím, dlouho nepřibyla žádná kapitola, ale nějak není čas. původně jsem to sem nechtěla dávat, ale nakonec proč ne. Je to jen rychlá skicka, většina vznikla ve škole. námětem a inspirací mi byla jedna RPG na téma Hunger games.
 
 

Reklama