Nikdy nevíš, kde se objevíš, a proto ses nějakým způsobem objevil tady, milý čtenáři. Ať už ses tu objevil zcela vědomě nebo spíš náhodně, doufám, že se ti tu bude líbit, a že se třeba i vrátíš. Každopádně bych prosila nekopírovat žádné články, ať už se jedná o obrázky, fotky, povídky nebo recenze knih. Je to všechno z mé hlavy a nepotřebuju, aby na světě byl někdo stejný. V poslední řadě bych vás chtěla požádat, abyste zanechali komentář, třeba i kritický.
Děkuju.
Ať zůstanou vaše meče ostré, ať vás doprovází štěstěna a žijte dlouho a blaze!

veřejný sdělovací prostředek =D

Nový začátek, taky začátek

13. prosince 2013 v 18:49 | Liss, která si tímto oficiálně mění jméno na poněkud dospěleji znějící Ellstra
Wow, ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy psala článek na blog. Nevím, co se stalo, že jsem jednoho dne zmizela, ale dneska jsem tak přemýšlela nad tím, co budu dělat, a nějak jsem zavítala zpátky sem, na místo, které mi bylo dva roky věrným společníkem. Něco se od té doby změnilo, něco zůstalo a já se nechci moc nimrat v tom, co mě vedlo k tomu přestat s blogem. Vím jen to, že se chci vrátit, protože mi chybí psaní vlastních povídek, recenzí na knížky, filmy a seriály a možnost vyjádřit se v češtině, protože během posledního roku jsem na internetu přežívala hlavně v angličtině (fanfiction.net, deviantART, různé facebookové fanstránky...). Stalo se toho poměrně dost a já budu velice ráda, když se mi podaří obnovit tenhle blog.
Pravděpodobně se pokusím ho v nejbližší době oživit, hlavně ohlédnutím za tím, co jsem za ten téměř celý rok bez blogu udělala, dokázala a vytvořila. Doufám, že se vám tu bude líbit.
-Ellstra

Nepřítomnost

27. února 2012 v 18:18 | Liss
Jak jste možná pochopili, nebudu tady. příštích čtrnáct dní se tu budu objevovat jen zřídka, pokud vůbec. Netrhejte mi hlavu, prosím.

Ještě jsem neumřela!

24. ledna 2012 v 19:04 | Liss
Chtěla bych se všem omluvit, že tu nic nepřibývá, ale není čas. Včera jsem se vrátila z hor a můj notebook je s tatínkem v Londýně a já to tady v pracovně nemám ráda. Takže ano, žiju, ne, kapitola v dohledné době (třeba týden) nebude. Možná napíšu nějaké drabblátko nebo třeba recenzi na knížku, ale nic velkého nečekejte. Teda, na to, že na školu dlabu, mám nějak málo času. Co už no...

Spojení s dětstvím

10. prosince 2011 v 16:13 | Liss
Už je to zase tady. Vánoce a vše, co s tím souvisí. je plno důvodů, proč je mít rád i proč je nenávidět. Jak jsem na to já?

Rekonstrukce!

20. září 2011 v 18:58 | Liss
Jak jste si všimli podle názvu, blog je v rekonstrukci, takže se nedivte, kdyby na vás něco baflo :DDD

Absence :D

1. července 2011 v 13:05 | Liss
Tááákže... do desátého července se tu stoprocentně neobjevím, protože jedu na tábor. Uvidím, jak budu fungovat po zbytek prázdnin, ale nic hvězdného to asi nebude, protože udu pořád v tahu. :D Tak se tu mějte hezky.

Výlet

20. června 2011 v 7:26 | Liss
Za chvíli odjíždím na školní výlet, ze kterého se vrátím ve středu večer, takže do té doby tu nebudu. nevím, jestli se objevím už v tu středu, ale spíš ne, protože se bojím, že přijdu domů, budu se půlhodiny drhnout, najím se a zalehnu do postele zbitá jak pes. :DDD Ve čtvrtek ráno to nejspíš taky nestihnu, takže mě čekejte ve čtvrtek odpoledne.

=D

19. května 2011 v 13:35 | Liss
hej o tohle jsem se prostě musela podělit. naše paralelní třída (tzn. béčko =D) vymyslela totálně pošahanou hru. netuším jak se to jmenuje, ale funguje to na principu lidi-upíři-lovci upírů. Upíři se snaží proměnit co nejvíc lidí v upíry a tím vyřadit ze hry lovce, protože lovec prohraje, když nezbývá žádnej člověk. lovci zabíjí upíry, ale když omylem zabijou člověka, jejich problém. Když je někdo zabit, končí ve hře a prohrál. když je člověk proměněn v upíra, prohrál a začíná znova, jako upír.
Snad je to všechno. Ale neptejte se mě, kdy končí hra, protože já to nevím =D jenom z toho prostě nemůžu a musela jsem vám to říct :D

Nééé!

13. května 2011 v 19:00 | Liss
Ne! nemůžu tomu uvěřit! to se prostě nemohlo stát, ne teď! Přece nemůžeme hrát jen o bronz! Ale s tím asi nic neudělám. Ale je mi to tak líto... Ale musíme jim poděkovat, byli skvělí, všichni. Hoši, děkujem!!! ;-( ;-(

Nerozumím

11. května 2011 v 20:40 | Liss
Tak já už vážně ničemu nerozumím. naše třída je zase rozhádaná. Potom, co jsem si myslela, že jsme zase v pohodě, se všechno podělalo. Já asi nejsem holka. Ony se pohádají a pak si na Facebooku nadávají na 80 komentářů. A ještě ironicky. Prostě se ignorujou, dělaj, že se nevidijou a potom si na facu píšou moc milé komentáře. Toto prostě nepochopím, já preferuju klučičí přístup - vyříkáme si to a jsme v pohodě. Nevím, tohle je prostě.... na hlavu. Já se bavím se všema a je mi to divný. Jak řekla mamka, jsem málo emotivní, nedávám najevo své emoce a co si myslím. Prostě to držím v sobě a pak se vybíjím na svých povídkám a tak. Jsem samotářka a přiznávám to. Moc mi nezáleží na tom, co si o mně lidi myslí. Důležitý je, že mám pár dobrých kámošů, kteří mě mají rádi a jestli mě někdo pomlouvá? Je mi to jedno. A co vy???
 
 

Reklama
Reklama